Aplinkos reikalai, kurie yra atidžiai nagrinėjami

Visoje kavos gamybos grandinėje mes siekiame prisidėti prie aplinkos gerovės, tiek tiesiogiai, tiek netiesiogiai. Rūpindamiesi aplinkosauga, mes galime turėti didžiausią įtaką savo pačių veiklai, pavyzdžiui, logistikoje, gamyboje ir gamindami pakuotes.

Kavos kilmės šalyse mes galime dirbti kitaip, bendraudami su savo partneriais, dalyvaudami projektuose, kuriais yra remiamas ekologiškas kavos auginimas ir perdirbimo metodų naudojimas ir įsigydami žaliavas, gaminamas tausojant aplinką.

“Paulig” kavos skrudinimo cechai Helsinkio Vuosario rajone ir Tverėje, Rusijoje, yra šiuolaikiški ir taupantys energiją bei funkcionuoja logistiškai. Mes atkreipiame dėmesį į energijos vartojimą, mes mažiname atliekamų medžiagų kiekius ir mes skatiname perdirbimą. Vuosario skrudinimo ceche gamybos procesų metu dirbant normaliomis sąlygomis, daugiau nebėra pagaminama įvairių rūšių atliekų ir nuotekų. Mes taip pat siekiame perdirbti daugiau medžiagų ir naudoti efektyvesnes medžiagas gamindami pakuotes.

Atsižvelgdami į aplinkosaugos reikalus, savo kertiniu akmeniu laikome tarptautinį ISO 14001 aplinkosaugos standartą. Mes siekiame sustiprinti personalo supratimą apie ekologišką vartojimą, kad galėtume geriau atsižvelgti į aplinkosaugos reikalus savo kasdieniame darbe. Siekdami skatinti aplinkai draugišką darbą biure, mes dalyvaujame Pasaulio gamtos fondo (WWF) “Žaliojo biuro” veikloje.

 

Back to top