Coffee in store environement

Kava išsinešti

Kava išsinešti – sprendimai parduotuvėms ir degalinėms

Pagerinkite savo klientų aptarnavimą ir pasitenkinimą, pasitelkę optimalų sprendimą kavos ruošimui, apimantį viską, ko reikia – kavą, kavos aparatus, reikmenis ir produktus bei kavos kampelius visų rūšių parduotuvėms ir degalinėms, kad kava išsinešti atitiktų kiekvieno poreikius!

Be to, galite lengvai padidinti savo pardavimus, teikdami kavos paslaugas: klientai ilgiau liks jūsų parduotuvėje ir ras daugiau dalykų, kuriuos nusipirks, mėgaudamiesi skanios kavos puodeliu. Pasiūlykite šviežios kavos, paruoštos iš šviežiai maltų pupelių – kiekvienam puodeliui kavos pupeles sumalsite vos vieno mygtuko paspaudimu.

Mes sukūrėme paprastą kavos ruošimo sprendimą degalinėms, parduotuvėms ir laukiamiesiems. Jis apima viską, ko tik jums prireiks, įskaitant kavos aparatą, ingredientus, priedus ir priežiūros sutartis. Prireikus galite gauti įvairios pardavimų skatinimo medžiagos.

Coffee to go Thermoplan
Gera kava yra aukštos kokybės aptarnavimo dalis!
  • Klientų lojalumas. Patenkintas klientas teigiamai vertina jūsų įmonę, yra lojalus ir dar tikrai sugrįš.
  • Naujų klientų pritraukimas. Aukštos kokybės kava leidžia išsiskirti iš konkurentų. Gera aptarnavimo patirtis yra įsimenama ir garantuoja rekomendacijas draugams.
  • Įtakos turintys veiksmai. Kartu kuriame atsakingą verslą. Pasirinkę Paulig savo verslui, jūs tiesiogiai prisidėsite prie kavos augintojo gyvenimo gerinimo.  Svarbus kiekvienas puodelis!
  • Klientų pasitenkinimas. Patenkintas klientas praleidžia pas jus daugiau laiko, išleidžia daugiau pinigų ir yra pasirengęs susimokėti už gerą aptarnavimą.
Kava išsinešti – sprendimai kiekvienai dienai
Thermoplan 4c
Thermoplan Black &White 4c
Magellan 2 2
Paulig Magellan 2
Norite nepakartojamų kavos akimirkų? Susisiekite su mumis!

Informaciją apie asmens duomenų tvarkymą galite rasti čia.

Takeaway coffee gas station
Nepertraukiamas aukštos kokybės kavos tiekimas

Pasiūlykite savo klientams nuo geriausių kavos kavinių nesiskiriančių aukštos kokybės karštų gėrimų iš mūsų automatinių kavos aparatų. Kavos aparatams taikomas platus atsiskaitymo sistemų pasirinkimas, o montavimo metu mes visada apmokome, kaip naudotis įranga. Aukščiausios kokybės kavos kampelis džiugina klientus ir jie sugrįžta!

Coffee station Thermoplan
Kavos kampelis jūsų patalpose

Mūsų kompetentingi Paulig Professional ekspertai padės jums išsirinkti ir suprojektuoti geriausiai jūsų erdvei tinkantį kavos kampelį, apimantį viską, ko reikia – aukštos kokybės aparatus, įvairią kavą, reikmenis ir produktus bei techninio aptarnavimo paslaugas, kad kava išsinešti nekeltų jokių rūpesčių!

Thermoplan 4 maintenance
Profesionalus kavos aparatų aptarnavimas ir priežiūra

Mes norime užtikrinti kavos kokybę kiekviename etape, pradedant nuo pupelių ir baigiant malonumu gerti kavą. Visi ekspertai, dirbantys mūsų techninės priežiūros komandoje, yra baigę mokymus Paulig baristų institute ir padeda užtikrinti nepertraukiamą aukštos kokybės kavos tiekimą jums visoje Lietuvoje.

Platus jūsų poreikius atitinkantis kavos asortimentas profesionalams

Mūsų įvairiame kavos asortimente yra kavos kiekvienam skoniui. Paulig kavos mišinius kuria ir kavą skrudina jau daugiau kaip 140 metų. Mes nuolat tobuliname savo gaminius, nes atsiranda naujos tendencijos, be to, mūsų kava yra sertifikuota kaip atsakingai užauginta ir pagaminta. Mes padėsime jums išsirinkti kavą, kuri labiausiai tiks jūsų skoniui!

Back to top