Coffee Sercvice for Professionals - Paulig.jpg

Kava viešbučiams / restoranams / kavinėms

Kava, aparatai ir priežiūra maitinimo įstaigų profesionalams!

Mes norime padėti jums užsidirbti pinigų iš kavos ir kartu geriau aptarnauti savo klientus. Kai viskas apgalvota iki smulkmenų, lengva sukurti tobulą kavos patirtį. Atsižvelgdami į vietą, aplinką ir kavos poreikį, mes pateikiame rekomendacijas dėl tinkamiausio sprendimo konkrečioje situacijoje – mūsų siūloma kava viešbučiams, restoranams ir kavinėms prisitaiko prie individualių jūsų poreikių!

Mūsų visapusiškas aptarnavimas apima viską, įskaitant aukštos kokybės kavą, profesionaliam naudojimui skirtą įrangą, konceptus ir pardavimo skatinimo medžiagą. Mes taip pat apmokome jūsų personalą visais su kava ir jos ruošimu susijusiais klausimais.

Kviečiame apsilankyti ir sužinoti daugiau apie mūsų sprendimus ir konceptus profesionalams!

Coffee for Cafes - Paulig
Dirbant kartu gerinama klientų patirtis ir didinamas pelnas
 • Platus produktų pasirinkimas. Platus mūsų produktų pasirinkimas ir įkvepiančios idėjos padeda jums didinti pardavimus ir pritraukti naujų klientų.
 • Verslo įvaizdžio gerinimas. Jei klientams patiekiate aukštos kokybės Paulig kavą, jie pinigus moka už vertingą produktą ir jūsų verslo įvaizdis gerėja.
 • Klientų lojalumas. Patenkintas klientas praleidžia pas jus daugiau laiko, išleidžia daugiau pinigų ir yra pasirengęs susimokėti už gerą aptarnavimą ir sugrįžti vėl.
 • Kartu kuriamas atsakingas verslas. Pasirinkę Paulig, pagerinsite kavos augintojo pragyvenimą. Svarbus kiekvienas puodelis!
Kava restoranams ir kavinėms – profesionalūs sprendimai vienoje vietoje!
Nuova Simonelli feeling picture

Sprendimai kavinių ir restoranų profesionalams, norintiems tiekti espreso gėrimus, lyg jie būtų paruošti tikrų baristų.

 

 • Kokybiški espreso aparatai ir malūnai.
 • Sertifikuotos techninės priežiūros paslaugos.
 • Kavos ruošimo mokymai jūsų personalui.
 • Įvairus kavos asortimentas profesionalams.
 • Reklaminė medžiaga jūsų verslui (aksesuarai, prekybos vietų reklaminė medžiaga).

 

 

Jura X8 small

Profesionalūs sprendimai, vertinantiems efektyvumą, greitį ir kokybę. Mes rasime tinkamiausią sprendimą, atsižvelgdami į jūsų kavos poreikius!

 • Kokybiški automatiniai espreso aparatai.
 • Sertifikuotos techninės priežiūros paslaugos.
 • Aparatų techninės priežiūros mokymai.
 • Įvairus kavos asortimentas profesionalams.
 • Reklaminė medžiaga (aksesuarai, prekybos vietų reklaminė medžiaga).

 

 

Thermoplan- coffee solution for professionals

Patikimas automatinio kavos aparato sprendimas vietoms su dideliais klientų srautais, tokioms kaip viešbučiai, parduotuvės ar kioskeliai, kuriuose prekiaujama kava išsinešti.

 • Kokybiški automatiniai aparatai, užtikrinantys nekintantį kokybiškos kavos srautą.
 • Sertifikuotos techninės priežiūros paslaugos.
 • Aparatų techninės priežiūros mokymai.
 • Įvairus kavos asortimentas profesionalams.
 • Reklaminė medžiaga (aksesuarai, prekybos vietų reklaminė medžiaga).

 

Norite nepakartojamų kavos akimirkų? Susisiekite su mumis!

Informaciją apie asmens duomenų tvarkymą galite rasti čia.

Barista - Coffee Solutions for Professionals - Paulig
Mūsų Specialty Coffee Association sertifikuoti profesionalai jūsų paslaugoms

Visi Paulig PRO pardavimų, rinkodaros ir techninės priežiūros darbuotojai bei aparatų operatoriai yra baigę SCA (Specialty Coffee Association) Barista Skills Foundation baristų kursus, suteikiančius jiems puikių įgūdžių, pavyzdžiui, nustatyti bet kokius kavos, gaminamos kliento įranga, skonio trūkumus.

Nuova Simonelli coffee machine
Kokybiška įranga profesionaliam naudojimui

Nesvarbu, ar ieškote profesionalaus espreso kavos aparato, ar efektyvaus automatinio kavos aparato, mūsų produktų asortimente yra viskas, ko reikia puikiai kavos patirčiai. Mes atstovaujame tokiems prekių ženklams kaip Thermoplan, Nuova Simonelli, Bravilor Bonamat ir Jura. Susisiekite su mumis ir mes rasime geriausią jūsų verslui tinkantį aparatą!

Platus jūsų poreikius atitinkantis kavos asortimentas profesionalams

Mūsų kavos asortimente atrasite kavos kiekvienam skoniui. Paulig kavos mišinius kuria ir kavą skrudina jau daugiau kaip 140 metų. Mes nuolat tobuliname savo produktus, nes atsiranda naujos tendencijos, be to, mūsų kava yra sertifikuota kaip atsakingai užauginta ir pagaminta. Mes padėsime išsirinkti iš mūsų plataus asortimento kavą, kuri labiausiai tiks jūsų skoniui!

Maintenance of coffee machine
Profesionali kavos aparatų priežiūra

Mes norime užtikrinti kavos kokybę kiekviename etape, pradedant nuo pupelių ir baigiant malonumu gerti kavą. Visi ekspertai, dirbantys mūsų techninės priežiūros komandoje, yra baigę mokymus Paulig baristų institute ir padeda užtikrinti nepertraukiamą aukštos kokybės kavos tiekimą jums visoje Lietuvoje.

Pattern barista
Susipažinkite su mūsų konceptais

Galite mumis pasitikėti – mūsų sprendimai bus patys moderniausi, nes mes nuolat sekame kavos tendencijas ir atitinkamai plėtojame savo koncepcijas. Kad ir kokie būtų jūsų poreikiai, mūsų platus produktų pasirinkimas siūlo sprendimą, kuris apima ne tik aukštos kokybės kavą, bet ir visa kita, ko reikia puikiai kavos patirčiai.

Back to top