Pattern Barista main image

Profesionalams

Paulig PRO padeda jums biuruose, kavinėse ir restoranuose, taip pat parduotuvėse ir laukiamuosiuose kurti malonias kavos akimirkas. Mūsų iki smulkmenų apgalvotame sprendime rasite viską, ko jums reikia – nuo kokybiškų kavos pupelių iki patikimų kavos aparatų! Žemiau galite susipažinti su mūsų pasiūlymais.

 

Paulig PRO – skoniai profesionalams

Mes apjungėme visus savo prekių ženklus, kad suformuotume išsamų pasiūlymą, išimtinai skirtą profesionalams. Bendradarbiaudami su kavos ir maisto profesionalais, nuolat ieškome naujų įžvalgų ir generuojame naujas idėjas.

Daugiau informacijos Paulig PRO

 

Online shopping
Office 768x445
Kava biurams
Mūsų ekspertai padės parinkti jūsų biuro poreikius atitinkančius kavos aparatus, pupeles ir suplanuoti tobulą kavos kampelį. Rinkitės mūsų sprendimus biurams ir pamirškite rūpesčius, – nuo šiol galėsite mėgautis šviežia ir skania kava kada panorėję!
Horeca 768x445
Kava viešbučiams / restoranams / kavinėms
Mūsų iki smulkmenų apgalvoti kavos sprendimai apima viską, ko gali prireikti maitinimo paslaugų sektoriui, įskaitant kavos aparatus, ingredientus, kavos mokymus ir reklaminę medžiagą. Sužinokite daugiau!
Store 768x445
Kava išsinešti
Pagerinkite savo klientų aptarnavimo kokybę ir lankytojų patirtį, rinkdamiesi apgalvotus kavos sprendimus, apimančius kavą, kavos aparatus, reikmenis ir visų tipų parduotuvėms, degalinėms bei laukiamųjų erdvėms skirtus kavos kampelius. Sužinokite daugiau!
Customer service
Kuo galime jums padėti?
Mūsų profesionalų komanda parinks jums tinkamiausią kavos aparatą ir kavą.
Skanioms kavos akimirkoms – susisiekite su mumis!

Informaciją apie asmens duomenų tvarkymą galite rasti čia.

Back to top