Personalo gerovė yra atsakingo darbo pagrindas

Puikiai žinomus “Paulig” prekės ženklus sukūrė kavos profesionalai, kurie išmano savo verslą. “Paulig” kavos skyriuje septyniose šalyse dirba beveik 500 darbuotojų.

Mūsų įmonė užsiima įvairiais darbais – tai yra, pirkimai, gamyba, kokybės įvertinimas, produktų kūrimas, darbas laboratorijose, mokymai ir vartotojų aptarnavimas, taip pat pardavimai, rinkodara bei finansų valdymas. Šioje srityje yra suteikiami specialūs profesiniai titulai – kavos skrudintojas ir degustatorius.

Darbdavio rūpinimąsi personalu ir atsakomybę už jį atspindi visos įmonės atsakingumas. Geras vadovavimas yra pagrindinis veiksnys, padedantis mėgautis darbu ir pasiekti gerų rezultatų. “Paulig” taip pat taip yra vertinamas sėkmingas gebėjimas vadovauti. Be vadovavimo kultūros, darbuotojų gerovę taip pat įtakoja tokie veiksniai, kaip sveikata ir sauga, o taip pat plėtros darbai bei mokymai. “Paulig” bendrovė rūpinasi gera darbuotojų savijauta, skatindama aktyvius klubus ir laisvalaikio veiklą.

Investuoti į darbuotojų sveikatą ir saugą yra verta. Nebuvimas darbe dėl ligos arba nelaimingų atsitikimų darbe “Paulig” bendrovėje yra gerokai mažesnis už verslo sektoriaus vidurkį.  Naujuose Vuosario ir Tverės kavos skrudinimo cechuose ypatingas dėmesys buvo skiriamas darbo sąlygoms ir komfortui, įskaitant ergonomiką, vėdinimą bei apšvietimą.

Darbuotojų atsakingumas yra įvertinamas išsamiais “Paulig Group” “TellUS” tyrimais, atliekamais kas du metus. Paskutinį kartą tyrimas buvo atliktas 2012 metų rudenį.

Back to top