Maintenance of coffee machine

Kavos aparatų priežiūra

Profesionalios kavos aparatų priežiūros paslaugos Lietuvoje

Mes, dirbantys Paulig, žinome, kad malonios kavos minutėlės prasideda nuo geros kavos ir nepriekaištingai veikiančio kavos aparato. Profilaktinė kavos aparatų priežiūra užtikrina, kad šviežia kava būtų tiekiama net ir tose vietose, kuriose kavos aparatai naudojami ypač intensyviai – nesvarbu, tai būtų kavinė, degalinė ar biuras. Mūsų komanda siūlo kavos aparatų konfigūravimo ir reguliarios profilaktinės priežiūros bei kavos aparatų remonto paslaugas.

Paulig yra žinoma dėl savo aukštos kokybės kavos. Tą patį tikslą turi ir Paulig PRO įrangos komanda. Naudojami produktai yra perkami iš patikimų partnerių, o asortimente yra tik aukščiausius standartus atitinkančios žinomų prekių ženklų prekės. Prieš įtraukiant kiekvieną produktą į mūsų asortimentą, kruopščiai patikrinama jo kokybė.

Maintenance of coffee machine
Aukščiausio lygio profesionalų teikiamos techninės kavos aparatų priežiūros paslaugos:
  • Specialty Coffee Association sertifikuota techninės priežiūros komanda gali nustatyti bet kokias su pakitusiu kavos skoniu susijusias klaidas.
  • Paulig techninės priežiūros komanda dirba visoje Lietuvoje ir greitai reaguoja į kiekvieną paklausimą.
  • Automatinių kavos aparatų, espreso aparatų ir kitos kavos įrangos techninė priežiūra ir remontas.
  • Kavos aparatų valymo priemonių ir tablečių galite lengvai nusipirkti mūsų internetinėje parduotuvėje.

 

Norite nepakartojamų kavos akimirkų? Susisiekite su mumis!

Informaciją apie asmens duomenų tvarkymą galite rasti čia.

Online shopping
Coffee machine maintenace Thermoplan
Profilaktinė kavos aparatų priežiūra

Teikdami profilaktinės planinės priežiūros paslaugas, užtikriname nepertraukiamą mūsų kavos aparatų darbą, todėl techninio aptarnavimo ir priežiūros paslaugos atliekamos nedelsiant. Mūsų kavos aparatuose kiekvienas gėrimo puodelis yra ruošiamas naudojant šviežią vandenį ir išlaikant produktų kokybę. Kokybę taip pat užtikrina reguliarus kavos aparatų valymas.

Profesionali komanda

Profesionali techninės priežiūros komanda atliks techninę ir profilaktinę priežiūrą. Komandos nariai yra kavos aparatų techninės priežiūros ekspertai. Jie visi turi higienos pažymėjimus ir yra baigę SCA baristų mokymų kursą. Komandos nariai savo kvalifikaciją tobulina dalyvaudami vidaus ir išorės mokymuose, kuriuos dažnai rengia įrangos gamintojai. Saugumas darbo vietoje mūsų komandai labai svarbus, todėl mes visada laikomės saugaus darbo principų.

Takeaway coffee gas station
Profilaktinė kavos aparatų priežiūra Lietuvoje

Paulig techninės priežiūros komanda veikia Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Pasitelkę atstovų tinklą siūlome priežiūros paslaugas visose šalyse. Mes stengiamės, kad jūs galėtumėte lengvai susisiekti su mūsų techninės priežiūros komanda. Mūsų priežiūros komanda stengiasi pažinti visus savo klientus ir žinoti viską apie jų kavos aparatus, kad galėtų pasiūlyti geriausias paslaugas.

Mūsų priežiūros komanda laikosi tvarumo principų

Mūsų komanda užtikrina, kad viskas, ką darome, būtų daroma laikantis tvarumo principų. Didžioji mūsų darbo dalis atliekama nenaudojant popieriaus, o visi paklausimai dėl priežiūros darbų yra tvarkomi elektroniniu būdu.

Back to top